Virtální kancelář pro podnikatele

Založili jste si firmu a marně uvažujete, jak to udělat se sídlem. A co tak mít sídlo virtuálně. Co to znamená a jak takové virtuální sídlo funguje? V české republice existuje mnoho firem. Ať už se jedná o malé podnikatele z řad fyzických osob podnikajících, tak také firmy fungující na principu s.r.o. nebo a.s, tedy právnické osoby. Ať jste malý nebo velký podnikatel je potřeba mít sídlo firmy, protože bez toho jako podnikatel nemůžete fungovat. U malých podnikatelů se většinou jedná o místo jejich trvalého bydliště. U těch právnických už se jedná rovnou o místo podnikání. Nevýhodou sídla u fyzických osob podnikajících je to, že ručíte vším, co máte doma. U právnických osob to tak není.

kancelář

V obou případech je dobré si udělat sídlo tam, kde máte možnost docházet, je to příjemné místo, a hlavně Vás to nijak neomezuje. Že nevíte jak na to? Skvělou možností jsou virtuální sídla. Ty se stávají poslední dobou velmi oblíbené a mnoho podnikatelů, kteří fyzicky nemusí sedět každý den v kanceláři, tak se na tento druh sídla zaměřují. Jedná se vlastně o sídlo v budově, která je většinou na lukrativním místě ve větších městech. Za nějaký smluvený měsíční pronájem. kdy cena se odvíjí dle města a služeb, které si sjednáte máte možnost si nechat zde veškerou korespondenci, sekretářka vyřizuje Vaše telefonáty a je taky možné, pokud máte nějaké jednání ho uskutečnit na dané adrese. Že se Vám to zdá nezákonné? Tak Vás můžeme zjistit, že český zákon takové sídlo nezakazuje.

podnikatel

Nabídku těchto virtuálních sídel najdete na internetu. Stačí například zadat sídlo společnosti ostrava a internet Vám zobrazí velmi bohatou nabídku možností, kde si sídlo své firmy pořídit. Jak už bylo uvedeno, cena se odvíjí hlavně od velikosti města, služeb, které si s pronájmem sídla společnosti s jednáte, ale dle doby pronájmu.