Sám sobě pánem

Zvažujete, že si založíte vlastní firmu, že začnete podnikat, protože už vás nebaví být někomu podřízený jako zaměstnanec a chcete se postavit na vlastní nohy? Je to jistě důležitý krok ve vašem životě a neměli byste nic nechat náhodě. My pro vás máme nabídku, která se vám jistě bude líbit. Víte, že si můžete koupit již zaregistrovanou firmu a jen se přepíše její majitel na vaše jméno? Můžete tím ušetřit spoustu starostí, času a nervů a zároveň mnohé získáte. Co? Tak třeba si můžete koupit firmu, která má pro vaše podnikání vhodné jméno. Co třeba název firmy „sikovnyinstalater“, to by se vám líbilo? Nemusíte si koupit firme s neutrálním názvem nebo názvem, který nikomu nic neřekne. Ale v seznamu firem k prodeji jistě najdete takovou, která bude přesně pro vás.

instalatér

Zároveň s novou firmou si můžete nechat zapsat virtuální sídlo společnosti. Nemusíte podnikat na své vlastní adrese, kde bydlíte. Můžete využít kombinované nabídky a to koupě zaregistrované firmy plus virtuální sídlo společnosti. A víte, kdo vám tohle může nabídnout? Firma Companiesandoffices, která má s prodejem firem bohaté zkušenosti a nabízí také virtuální sídlo společnosti.

Firma Companiesandoffices nabízí prodej sro platce DPH, velké, ale i malé firmy. Stačí se s nimi spojit a určitě vám najdou firmu ideální pro vaše podnikání.

začátek

Jste v práci přetěžování a vaše výplata neodpovídá vaší práci? Zaměstnavatel si vás neváží a vysloveně vás odírá o peníze? Jste šikovný a umíte si sehnat sám zakázky? Tak proč už dávno nemáte založenou vlastní firmu, kde budete sám sobě pánem a budete rozhodovat jak o své pracovní době, tak o svých příjmech. Že nevíte, jak s podnikáním začít? Firma Companiesandoffices je přesně ta, kterou byste měli kontaktovat a která vám se založením firmy kvalifikovaně pomůže.

Tak hurá do toho, změňte svůj život.