S námi ze schodů nespadnete

Ať už bydlíte ve velké vile nebo v menším domku, ale máte patro, musíte mít zabezpečené schody. Zábradlí je jeden z požadavků, aby vám stavební úřad zkolaudoval stavbu domu. Zábradlí existuje celá řada. U nás si můžete vybrat z několika druhů a kombinaci materiálů. Dokážeme vyrobit klasické zábradlí i moderní. Záleží jen na vás, jaký druh zábradlí by se hodil do vašeho domu či bytu. Zábradlí se musí dát nejen ke schodům, ale i k velkým oknům, aby se eliminovalo riziko pádu.

dlouhé zábradlí

Francouzská okna jsou velmi moderní, ale opět zde musí být zábradlí. Můžeme vám vyrobit a namontovat zábradlí z různých druhů kovu, skla i v kombinaci. Vyrábíme zábradlí vnitřní i venkovní. Dokážeme vyrobit zábradlí na jakýkoliv druh schodiště i na okna. Potřebujete poradit? Obraťte se na nás. Poradíme vám i s tím, jaký typ zábradlí je vhodný pro vaše potřeby.

S námi budete v bezpečí
Zábradlí je nejen bezpečnostní prvek, ale i designový prvek, který může být dominantou celého domu. Stačí si vybrat takové zábradlí, které bude vidět dokážeme udělat zábradlí tak, aby dominovalo celému obytnému prostoru. Velmi oblíbené je nerezové zábradlí. Používáme průhledná skla, ale máme k dispozici i například pískovaná skla, která jsou vhodná hlavně na zabezpečení francouzských oken. Získáte tím nejen bezpečí, ale i vyšší soukromí. Ceny jsou samozřejmě individuální, a rádi vám ji spočítáme a sdělíme předem. Pokud s námi budete chtít spolupracovat, vždy se snažíme zábradlí dodat co nejdříve.

moderní zábradlí

Podívejte se na hotová zábradlí
Naši zákazníci jsou s námi opravdu spokojeni, protože kvalita našich výrobků a montáže je opravdu vysoká. Dbáme na to, aby se k sobě hodily jednotlivé komponenty i materiály. Od nás získáte vždy jen kvalitní a vzhledově velmi hezké zábradlí, které vám jinde nenabídnou. Vyberte si z naší nabídky, a za pár týdnů už můžete mít svoje nové zábradlí doma.