Rozvoz léků

Jako malá jsem stále nevěděla, na jakou půjdu střední školu. Byla jsem v osmé třídě a stále jsem ještě neviděla, co budu v budoucnu dělat. Víte, dříve mě hodně zajímala zvířata, o které jsem se chtěla starat. Takže ze začátku byla první moje volba veterinářka. Jenomže mým rodičům se to vůbec nelíbilo, nechtěli, abych byla veterinářka a důvod neznám doteď. Co je na veterině špatného? Vůbec nevím, proč jsem na ně dala, protože dneska http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/rada-obchodnich-retezcu-od-dneska-zvysuje-mzdy/1502865 toho lituji, že jsem třeba nešla na tu veterinární kliniku.

Druhy léků v lékárně.

A možná by mě to bavilo. Nyní mám ekonomickou školu a musím říct, že je to opravdu nudné. A je to taková práce, kterou dělá každý druhý a je to celé nezáživné a spíše mi ta práce přijde taková nudná a hlavně povinná. Chodím do té práce jen abych měla peníze. Kdybych třeba byla veterinářka, tak by mě to bavilo víc, protože se zvířaty je to mnohdy lehký a zábavnější než s lidmi. Nakonec jsem tedy ale zůstala ve skladu, kde přepravuji zdravotnický materiál. Přeprava zdravotnického materiálu je opravdu velmi důležitá, protože na tom taky někdy závisí lidské zdraví.

Léků je nepřeberné množství.

Převážím obvazy a další náplasti anebo podobné materiály. Přeprava zdravotnického materiálu se provádí velmi brzy ráno, aby všechno bylo v čas na správném místě. Taky přeprava zdravotnického materiálu probíhá tak, že mám taky svého závozníka, takže nikdy nejezdím sama. A to se mi líbí. Tato práce mě docela baví, protože každý den je opravdu jiný a opravdu se tam nikdy nenudím. Mám také skvělého parťáka, který mi pomáhá při nakládání a taky vykládání zdravotnického materiálu. Připravuji zdravotnický materiál už šest let a musím říct, že je to skvělá práce, protože potkávám mnoho nových lidí a jsem za to ráda. Protože příjemných lidí kolem sebe není nikdy dost. Ale i když mě tato práce baví, stále lituji toho, že nejsem veterinářka.