Rozbitá vana

Myslím si, že mnoho lidí chce bydlet hlavně pohodlně. Já jsem si potom řekla, že kdyby bylo po mém, tak bych byla stále klidně a bez stresu. A jsem totiž takový velice klidný člověk až jsem introvert, ale taky někdy extrovert. Mám ráda společnost a jsem ráda, když všichni lidé kolem něj jsou spokojení. A to všem ale ne vždy se mi to podaří. Protože i já zase taky někdy vybouchnu, když se mi třeba něco rozbije. Kolikrát se mi stalo, že si koupím nějakou novou věc, která se mi opravdu za chvilku rozbije. To je opravdu k vzteku. No vy byste nebyli naštvaní? Kdybyste si koupili něco drahého a za chvilku by se vám to rozbilo, a ne vlastní vinou?

Použila jsem kontaktní formulář.

Kolikrát se mi stane, že se koupím nějakou elektroniku, která mi ze dne na den bohužel úplně rozbije. A jednou se mi to jednou stalo s vířivou vanou. Musela jsem ihned vyhledat webové stránky, odkud jsem vířivou vanu koupila. A tam jsem přes kontaktní formulář právě informovala obchod, že se mi vířivá vana od nich rozbila. A byla jsem sice nakonec ráda, že se mi do dvou dnů ozvali a slíbili mi, že vadu odstraní a byla jsem spokojená, ale zase jsem byla naštvaná, že vířivou vanu nemohu používat. Nakonec přes kontaktní formulář https://servisvirivychvan.cz/kontakt/ se mi ozvali a byla jsem ráda, kdy se potom pro vířivou vanu přijeli.

Chci kvalitní věci.

A dali mi úplně jinou. Měla jsem totiž naštěstí udělanou okamžitou výměnu. A okamžitou výměnu taky doporučuji všem, protože se nemusíte bát, že potom přijdete o nějaké zboží, na které jste se velice těšili. A takže jsem ráda, že existuje kontaktní formulář a že funguje, protože jsem se dozvěděla, že někdo chce taky něco reklamovat přes kontaktní formulář a bohužel se mu to nepodaří. A taky si dejte pozor na podvodné e-shopy, kterých je v poslední době bohužel opravdu hodně. A už jste taky někdy použili kontaktní formulář k reklamaci jako já?