Požadavky na partnera

Co se týče vztahů, jsou muži v podstatě velmi nenároční tvorové. Většině z nich stačí z jejich pohledu velice málo k tomu, aby byli ve vztahu naprosto spokojení. Potom je řada na ženě, jak se k tomuto postojí postaví ona. Co se týče mužů, opravdu většině stačí, když mají uklizeno, postaráno o děti, uvařeno a vztah funguje i v posteli. Je to jednoduché, že ano? Jenže některé ženy nedokážou pečovat o domácnost na 100 %, případně nechtějí.

párové tetování

Aby vztah mohl skutečně fungovat, je potřeba si k sobě najít protějšek, který je podobně naladěn. Pokud máte rádi klid a páteční večery rádi trávíte u televize, asi nebude dobré najít si slečnu, která miluje víkendové zábavy v barech a na diskotékách. Milí muži, pokud toužíte po ženě, která ráda pečuje o domácnost a děti, prostě si ji jednoduše musíte najít. Je naprosto zbytečné hledat v jiných vodách. Fungovat to prostě nebude.

Důležité je se domluvit
Aby vztah mohl opravdu fungovat, musíte si hned na jeho začátku ujasnit, co od toho druhého očekáváte. Je třeba být skutečně sami sebou a nedělat se lepší než jste. Než nic špatného na tom být obyčejný muž, který si po práci rád odpočine u televize. Ale takový muž si logicky nemůže hledat modelku na cestách. Velký problém ve vztazích je právě ten, že lidé se angín udělat dojem za každou cenu, a potom mají i vysoké požadavky na své partnery. Chvilku může fungovat i nesourodý vztah, ale většinou prostě stejně spěje ke krachu.

zamilovaný pár

Pokud hledáte partnerku na celý život, musíte si ujasnit priority. Je pro vás na prvním místě rodina? Hledejte si ženu se stejným přístupem. Baví vás večírky a děti neplánujete? Neslibujte partnerce, že jednou je mít budete, i když víte v hloubi duše, že lžete. Zbytečně ji připravíte o cenné roky, které by mohla strávit s někým, kdo děti chtít bude. Koneckonců, vy ty roky ztratíte taky.