Když máte pár kilo navíc

Každá žena, která má pár kilo navíc, vám potvrdí, že život s nadváhou je, a nejen co se týká oblečení, složitější. Ne vše sluší kypřejší postavě a koupě oblečení je tím pádem náročnější. Každá žena, která nemá míry modelek, musí najít obchod, ve kterém ji nabídnou oblečení ve větších velikostech a přitom to bude slušivé a elegantní oblečení a ne nějaké široké halenky či pytlovité šaty, které nesluší snad nikomu. V zimě je to s nákupy oblečení trochu jednodušší. Oblečení si vybíráme spíše podle jeho hřejivosti a většina žen nosí celou zimu teplé svetry a hřejivé legíny. Ale když přijde léto, nároky na oblečení se změní.

květované šaty

Pokud máte pár kilo navíc než byste měla mít dle BMI tabulek, budete se v létě potit více a budete muset řešit oblečení tak, aby vaši teplotu ještě nezvyšovalo, ale aby bylo pohodlné, elegantní a, zkrátka aby bylo letní. Sice žijeme v mírné pásmu, ale léto občas umí být pořádně horké a to potom řešíme co na sebe, abychom se na cestě do práci či v práci cítili pokud možno komfortně a v oblečení se zbytečně nepotili a doslova neuvařili. Mladé dívky si oblečenou krátký top a minisukni a nemají s tím sebemenší problém, ale co ženy středního věku nebo ženy s nadváhou?

barevné šaty

Musí si najít kvalifikovaný obchod, který jim nabídne oblečení větších velikostí a který jim zároveň poskytne radu se střihem, který postavě bude slušet. Letní šaty XL vám nabízí např. firma Lasilueta. Elegantní letní šaty, které budou lichotivé k vaší postavě a ve kterých se budete cítit pohodlně. Mít nadváhu nemusí vždy znamenat, že se přejídáte a že si za svou nadváhu můžete samy. Je řad nemocí, jejich vedlejším účinkem může být přibírání na váze. Netrapte se a pořiďte si oblečení, které vám bude slušet a ve kterém se budete cítit žensky i s vašimi kilečky navíc. Vždyť ne všem mužům se líbí vychrtlé ženy, řada z nich má radši i ty, které je za co chytnout.