Jak a kde získat ten nejlepší grafický návrh pro vaši stránku

Jakožto každý začínající podnikatel musíte vědět, jak se chcete prezentovat navenek. Myslíme tím, jaké logo budete mít, popřípadě obaly na vaše vyrobené produkty, a tak dále. Samozřejmě můžeme započítat i webové stránky. Všechna místa, kde budete potřebovat grafický návrh jsou velmi důležitá. Je to něco, co na první pohled zaujme zákazníka a může to i rozhodnout o tom, jestli si si pro nákup vybere vás, nebo o konkurenci od vedle.

Existují různá pravidla a kritéria toho, jak by vaše logo mělo vypadat. Nemusíte být žádní grafici samozřejmě. Pokud ale máte nějakou zkušenost s tvořením grafických produktů o to lépe.

Přeci jen v obou případech doporučujeme najmout si profesionála, který vám celý grafický návrh od loga po stránky a jiné požadavky vytvoří.

papír s tužkami

Jak na to? První věc, kterou si před kontaktováním musíte uvědomit je, jak chcete aby plus minus logo vypadalo. Jak si ho představujete, co chcete aby se na logu objevilo a co naopak nechcete vůbec. Mějte na paměti, že logo a celkově grafická prezentace zákazníkům je něco, co vás bude provázet po celou dobu podnikání. Je možné si někdy v průběhu logo změnit, ale je s tím hodně práce a pro zákazníky může být pak změna zavádějící. Takže ještě jednou opakujeme: před kontaktováním designéra si udělejte nejdříve jasno, jestli je vaše logo řádně promyšlené.

papír, mobil, tvůrce

Může se stát, že s žádným trefným nápadem nepřijdete. V tom případě pak doporučujeme kontaktovat jakoukoliv marketingovou společnost, která by vám návrh udělala tak, aby mohl zaujmout zákazníka.

Jestliže už jste si řádně promysleli, jaké logo chcete mít je načase ho vytvořit. Pošlete grafickému designérovi váš návrh a dále vše necháte na něm, jak si s tím poradí. Obvykle se vás bude designér ptát na to, jestli je vše v pořádku v průběhu tvorby. Můžete si vždy říct, jestli je třeba něco změnit, nebo naopak ubrat. Kde takového designéra najít? Jistě je jich ve vašem okolí hromada. Jednou ze společností, která se touto službou zabývá je grafika Pardubice Krekrrr.