Jací jsou muži

Zajímalo by mě, co musí muž udělat anebo mít, aby zaujal nějakou ženu. Podle čeho si žena vybírá muže? Protože jak jsem zjistila, tak když žena si najde nějakého muže a za chvíli se s ním rozejde, tak řekne, že jsi vybírala špatně. Že prý má smůlu na muže a že si vybírá stále dokola ty horší a špatné muže. Takže by mě zajímalo, jestli je nějaké kritérium, jak poznat skvělého muže. Taky jsem například měla stále smůlu. Pamatuji si, když můj druhý přítel byl takový, že měl tendenci stále něco krást anebo stále řídit auto bez řidičáku. Řízení auta to není nic hrozného. Jenomže můj přítel tehdy ještě neměl řidičský průkaz a neměl na to věk.

Chtěla bych klidného muže.

On ho ani mít nemohl, protože mu ještě ani nebylo osmnáct let. Jak jsem s ním tehdy mohla být? Proč jsme si tehdy nenašla jiného muže? Mě bylo v té době asi sedmnáct let, takže jsem si v té době neuvědomovala, jaká to může mít rizika. Kolikrát jsme se už vybourali. Naštěstí se vždycky skončila úplně v pohodě a měla jsem pouze jenom nějaké oděrky.

Na vzhledu asi nezáleží.

Ale i tak to byl velký risk a já si tato léta stále vyčítám. No tohle děla moje dcera, tak mě asi trefí! Nicméně ale tohle žádného muže neomlouvá. Když se chce nějaký muž předvádět, tak si myslím, že to jde taky jinak se předvádět. A nejenom dělat ty nebezpečné věci, u kterých může člověk přijít o život. Nyní jsem už dospělá a mám taky dítě. Takže jsem si řekla, že musím svého budoucího může vybírat opravdu pečlivě. A ne ani tak na vzhledu už mi nezáleží. Chci hlavně takového muže, který bude spolehlivý a věrný a bude vědět co od života chce, protože já už jsem se tolikrát zklamala a byla jsem ze všeho je nešťastná, že už si konečně zasloužím mít taky nějaké štěstí a hlavně radost. Taky už mě chybí mužská náruč. A podle čeho si vybíráte vy muže? Záleží vám na vzhledu nebo už dáváte na jiné priority?