Ideální psí kamarád do vaší rodiny

Hledáte psího kamaráda pro celou vaši rodinu?
Při výběru psa spousta lidí dělá základní chybu, a tou je to, že nezohledňují povahu a velikost psa, kterého by chtěli, vůči podmínkách u nich doma, které mu mohou nabídnout. Spousta lidí zapomíná na fakt, že pes není hračka ale živý tvor, který s vámi bude několik let. Proto je při výběru psího plemene důležité zvážit vše, co by mohlo ovlivnit vaše soužití.

Pokud máte malé děti, je výběr psa o to složitější. Asi nikdo nechce riskovat, že by pes mohl dítěti ublížit. Většina lidí chce též věrného psa, který dokáže milovat a chránit svou rodinu. Viděli jste film HACHIKO Kenichiai? Je o velmi milujícím psovi plemen akita inu. Pokud jste u filmu i ztratili nějakou tu slzu, možná je akita inu ten pravý pes pro vás. Akity jsou totiž velmi věrné, milující a oddané. Zároveň dokáží rodinu bránit.

štěně akity

Proč si ji vybrat?
Chovatelských stanic zabývajícím se chovem čisté japonské linie není mnoho. My se právě chovem této linie zabýváme, a najdete u nás pravidelně i štěňata na prodej. Aktuálně máme volné tři malé fenky, které hledají nové rodiny. Akita inu nevyžaduje častý dlouhý pohyb, je chytrá a rychle se učí nové věci. Zároveň je velmi čistotná a určitě vás nečeká neustálé uklízení nemilých překvapení.

akita inu

Při koupi psa vždy sledujte, odkud jej kupujete. Nikdy nekupujte psa z pochybných chovů. Pokud má proběhnout předání psa mimo chovanou stanici a prodávající vám vůbec nechce ukázat žádné doklady, certifikáty nebo odmítá psa důkladně nechat prohlédnout novým majitelem, vždy byste se měli mít na pozoru a psa od takových lidí nejlépe nekupovat. U nás máte jistotu, že kupujete psa z registrované stanice, která získala i mezinárodní certifikáty, které dokládají její profesionalitu a kvalitu. Účastníme se soutěží a výstav, a výsledky naší snahy si můžete prohlédnout online nebo přímo v naší stanici.