Bazén je lék i pro vaše ratolesti

Kdo si hraje, nezlobí

Máte v rodině malé děti a nevíte, jak je přes léto zabavit? Můžete jim pochopitelně zajistit pobyt na dětském táboře, anebo je „odložit“ k babičce na hlídání, ale máme pro vás lepší tip. Můžete s nimi zůstat klidně doma, pokud máte na zahradě zapuštěný bazén. Ještě lepší je mít bazén na pozemku rekreační chaty, kde je obvykle hezčí prostředí, klidnější a výhodnější pro pořádání pěkných výletů po okolí.

bazénové dno

Děti, které zůstávají přes prázdniny z větší části doma, mají mnoho možností, jak se zabavit, bohužel se však poměrně často stává, že se doma nudí, a většinu volného času tráví s obilními telefony na sociálních sítích.

Sociální sítě lze v jistém slova smyslu označit za sítě pro lapání ptáčka, zejména děti se mohou chytit do některé nastražené pasti různými pochybnými individui, ovšem i tehdy, jsou-li rozumné a obezřetné, zbytečně ztrácí spoustu svého času v plytké zábavě. Nabídněte jim něco víc, třeba právě zmiňovaný bazén.

voda v bazénu

Nabídněte dětem zahradní zapuštěný bazén

V bazénech zapuštěných do země Bazény Gluc, zejména pokud jsou přelivové, bude děti bavit nejen plavání, ale v první řadě skoky do vody, vodní radovánky s míčem, stříkací pistole, různá plovoucí plavidla, gumová zvířátka, lovení předmětů ze dna a také samozřejmě občerstvení. Při hraní v bazénu i u bazénu slušně vyhládne snad každému a něco dobrého k snědku pak přijde vhod.

Koupání v bazénu bude vaše ratolesti bavit především tehdy, pozvou-li si na zahradu své kamarády. Bude to bezesporu mnohem lepší zábava, než navzájem „chatovat“ na sociálních kanálech a pohybovat se doma, v místnosti s vydýchaným vzduchem, s minimálními vyhlídkami na nějakou změnu prostředí. Nabídněte tedy vašim dětem něco víc, než jen pohled na dotykový displej, a dopřejte jim osobní kontakt ve fyzické rovině, který má mnohem větší schopnost člověka oslovit.