Anglický trávník jako z reklamy

Vídáme to všude – dokonalý trávník u rodinného domu, uprostřed zahrady bazén, kde si užívá šťastná rodina. Že vám to zní až příliš idylicky? Ano, to je možné, přeci jen tento obrázek vídáme pouze v reklamách. Krásný trávník nemusí být jen záležitost snových představ. Postačí trocha péče a ze zanedbaného pozemku se v mžiku může stát luxusní nemovitost. V případě trávníku většinou stačí důkladné, správné a pravidelné sekání trávníku. Je jasné, že ne každý má čas se tomu věnovat, zvláště, když je zahrada velmi zanedbaná a práce se zdá jako nekonečná. Není nic jednoduššího než pozvat odborníky.

trávník

Firma Seceni-mulcovani, která se na tyto činnosti zaměřuje vám může s lecčím pomoci. Objednat si je lze po celé České republice. Jejich velikou předností je, že se dokáží postarat o jakýkoli pozemek bez ohledu na jeho stav a po domluvě ho dokáží udržovat v reprezentativním stavu po celý rok. Vám odpadnou starosti se zanedbanou nemovitostí, a ještě navíc vám poděkují vaše záda, protože je tam nedřete. Dlouhodobě nestíháte nebo kvůli zranění nejste schopni posekat zahradu a nikdo vám nechce pomoci? Objednejte si tuto společnost i na jednorázové sečení.

Opravdu nic je nezastaví. Disponují širou škálou technického vybavení, díky kterému je nepřekvapí nedostupný terén či prudké svahy. Bojíte se co budete dělat s posečenou trávou? Tato starost vám taky odpadá, společnost se o bioodpad postará.

sekání trávy

Jaké má společnost Seceni-mulcovani prostředky v boji s travinami? Proti vysoké trávě a plevelu zasahují traktorem s mulčovacím strojem. Výhodou mulčování je bezodpadové sečení trávy, protože posečené rostliny jsou drceny a zůstávají ležet. Další pomocník do boje s vysokou trávou a precizní variabilitu využívají křovinořez. Na běžné sekání využívají klasické zahradní sekačky nebo zahradní malotraktory. Firma je schopna si poradit také se stromy a keři díky lesní fréze.

Zatím to zní výborně že? Možná si říkáte paní to je opravdu úžasné, ale určitě to bude stát velmi mnoho peněz. Nikoliv. Přesnou cenu za hodinu sekání trávy si můžete spočítat na jejich online kalkulačce. Cena je velmi individuální.