Když se řekne název Unica, mnohým lidem se nic nevybaví. Ti znalejší však ví, že Unica je velmi úspěšná produktová řada významného výrobce na poli elektroinstalačních prvků, a to Schneider Electric. Co vám tato produktová řada nabízí?

stará zásuvka

  • Nespočet produktů = v sortimentu najdete zásuvky, vypínače, ale také samostatné rámečky nebo strojky, díky kterým nebude sestavení potřebného prvku žádným problémem.
  • Jistota kvality = výrobce Schneider Electric je takovou malou jistotou toho, že vámi pořízené produkty jsou opravdu kvalitní, a to zejména, pokud jde o dlouhodobé využívání
  • Rozumné ceny = při pořizování elektroinstalačních prvků nemusíte mít obavy, že byste za tyto plastové prvky dali i několik desítek tisíc korun nebo podobně nesmyslné částky

Abyste si mohli užívat pohodlné domácnosti se vším všudy, pak bude základem mít k dispozici kvalitní a spolehlivou elektroinstalaci. Ačkoliv o její realizaci se nejspíše vy sami starat nebudete, určitě je vašich rukou, jaký design zvolit. Případně musíte splnit přání samotného zákazníka, který po vás chce realizaci elektroinstalaci ve svém domě. Právě tehdy si musíte dávat opravdu záležet na tom, abyste vybrali něco, s čím bude váš zákazník spokojený. Věřte tedy tomu, že v sortimentu produktové řady Schneider Unica si vyberete velmi jednoduše, a to při tom, že zachováte jak nízkou pořizovací cenu, tak vysokou kvalitu výrobku.

elektřina

Bezpečí nadevše

Myslete na to, že čím kvalitnější elektroinstalační prvky pořídíte, tím budou bezpečnější. Nemusí jít nutně jenom o zapálení při nějakým elektrickém zkratu, ale také o možnost ochrany proti dětem, které se do zásuvek nedostanou, případě pak nebudou moci cokoliv vyvést se samotným vypínačem. Myslete proto i na bezpečí, které u elektroinstalačních prvků je jednou z nejdůležitějších vlastností, které nesmíte při výběru a montáži podcenit.